Külföldi újságban gyalázza a magyar kormányt Sulyok Tamás
Kitartóan küzd Orbán trójai falova, most már „jogi eszközök alkalmazásával” fenyeget.
2 kapcsolódó hír
Jogi manőverekhez folyamodik.
Sulyok azt állítja, kötelessége hivatalban maradni, hogy védhesse a demokratikus normákat, valamint a hatalmi ágak szétválasztásának elvét.