Navracsics a Fidesz kongresszusáról: Nem az áttörés kongresszusa volt
A politikus szerint szombaton nem dőlt el, hogy a sok tehetséges fiatal hangja a jövőben érvényesül-e a pártban.
9 kapcsolódó hír
A volt miniszter szerint nem dőlt el, talpra tud-e állni a Fidesz.
Az egykori miniszter megfogalmazta, szerinte mik voltak a kongresszus pozitívumai, ezek között nem említette azt, hogy ismét Orbánt választották a Fidesz elnökévé.
Elképzelhetőnek tartja, hogy valami újnak kell jönnie, ha a Fidesz nem tud talpra állni.
Navracsics „letudta” az értékelést, az áttörés hiányát is megemlítette, szerinte ez a következő négy év tétje.
A volt miniszter a közösségi oldalán értékelte a Fidesz tisztújító kongresszusát.
Szerinte az igazi kérdésre nem kaptak választ.
A volt miniszter úgy véli, a legfontosabb kérdés nem dőlt el szombaton.
A politikus jó hírként értékelte Bóka János, Gyopáros Alpár és Kreicsi Bálint elnökségi tagságát.