Egy szép virágcsokor mellett az autonómia és a megbecsülés ígéretével köszöntötte Lannert Judit a pedagógusokat
Az oktatási miniszter pedagógusnap alkalmából ismét hangsúlyozta a bizalomra, szakmaiságra és együttműködésre épülő rendszer fontosságát.
7 kapcsolódó hír
Átalakítják a pedagógusok teljesítményértékelését.
A miniszter szerint a pedagógusok munkája egy különleges hivatás, nem csupán tananyagot közvetít, hanem embereket formál.
Pedagógusnap alkalmából üzent a miniszterelnök és az oktatási miniszter.
Az Orbán-kormány folyamatosan üldözte, gyalázta, mindenféle sorosista, gender-felforgatóknak bélyegezte a pedagógusokat, miközben az állítólag „óriási fizetéseiket” emleg
Magyar Péter tisztelettel köszönt mindenkit, aki a gyermekekért és a jövő generációjáért dolgozik
A pedagógusnap alkalmából köszöntötték őket.
A pedagógusokat köszöntötte Magyar Péter miniszterelnök és Lannert Judit oktatási és gyermekügyi miniszter. "Virág nyelven vagy virágnyelven" kívánt minden jót a tanárokn