Kármán András már Budapesten tárgyal Ursula von der Leyen embereivel
Hétfőn megérkezett Budapestre az Európai Bizottság delegációja, amellyel a magyar kormány péntekig tárgyal az uniós források felszabadításáról. Kármán András pénzügyminiszter szerint nagyon fontos hét kezdődött, hiszen nagyok az elvárások az előrelépéssel kapcsolatban. A tárgyalások párhuzamosan, több szekcióban zajlanak a feldolgozandó témák nagy száma miatt. A miniszter bizakodónak nevezte magát, de hozzátette, csak a hét végére derül ki, mennyire sikerült érdemben előrelépni a Magyarországnak járó uniós pénzek ügyében.
5 kapcsolódó hír
Az uniós forrásokról tárgyal a magyar kormány az Európai Bizottság delegációjával.
Sok minden múlhat a tárgyalások eredményén.
Augusztus végéig minden kérdést le lehet zárni a Magyarországnak járó európai uniós források ügyében.
Kármán András pénzügyminiszter bizakodó a hétfőn Budapestre érkezett EU-delegációval az EU-pénzek hazahozataláról megkezdett tárgyalások eredményével kapcsolatban.