Tilos így használni a redőnyt a kánikulában, csak nagyobb forróság lesz a szobában
Nagyon sokan védekeznek redőnnyel a forróság ellen, azonban sokan rosszul vetik be.
2 kapcsolódó hír
Ebben az elviselhetetlen hőségben általánosságban egy általános kombinációt szoktunk bevetni: klíma bekapcsol és redőny lehúz. De vajon ez valóban megfelelő? Sokan elront
Sokan rosszul próbálnak redőnnyel védekezni a kánikulában a nagy hőség ellen.