Norris: Több hónapos lemaradásban vagyunk
Lando Norris szerint a McLaren két-három hónapos lemaradásban van az élmezőnyhöz képest, és a címvédő brit úgy látja, több fejlesztési csomag kellene ahhoz, hogy az MCL40-es idén újra rendszeresen a győzelmekért harcolhasson.
1 kapcsolódó hír
Toto Wolff szerint George Russellnek nem kell bizonyítania a gyorsaságát – a Mercedes csapatfőnöke az újabb edzéselsőség után méltatta versenyzőjét és a csapat munkáját.