Kapitány István azt kéri, aki teheti este hat és kilenc között ne kapcsolja be a légkondit
2 kapcsolódó hír
Éjféltől harmadfokú hőségriasztás, őrült meleg lesz, de egyébként napok óta az van, riasztás nélkül is. Csutkán járnak a klímák a munkahelyeken, egyéb létesítményekben, a
A rezsicsökkentés miatt a lakosságnak akkor sem drága az áram, ha csúcsidőben fogyaszt. Ám az ország áramrendszerét egyensúlyban tartó MAVIR-nak sokat segít az, aki a min