Összesen 1205 panasz érkezett tavaly az oktatási ombudsmanhoz, megalázó bánásmód, szidalmazás, kiabálás szerepel a listán
4 kapcsolódó hír
A legtöbb esetben szülők fordultak az ombudsmanhoz, miután úgy látták, hogy nevelők, pedagógusok jogsértő módon viselkedtek a gyerekekkel.
Összesen 1205 panasz érkezett 2025-ben, nagyrészt szülőktől.
Több mint 1200 panasz érkezett tavaly az oktatási ombudsmanhoz, a bejelentések jelentős része pedagógusok bántalmazó, megalázó viselkedése, és kortárs erőszak miatt szüle
„Szaros, hülye, dagadt, degenerált” – válogatott szidalmakkal alázta és ütlegelte a diákokat a tanár
Több mint 1200 panasz érkezett az oktatási ombudsmanhoz. A beadványok között tanári bántalmazásról és súlyos sértésekről is beszámoltak.