Nagyot esett a Mol, az OTP-t viszont bebetonozták – a forint nem talált kapaszkdót a lejtőn
Gyengén teljesített a hét középső kereskedés napján a pesti tőzsde, az olajrészvény húzta le leginkább a BUX indexet.
2 kapcsolódó hír
Mérsékelten optimista hangulat a piacokon csütörtök reggel, itthon kisebb emelkedéssel rajtolt a pesti tőzsde.
Az arany jegyzése nyolc hónapos mélypont közelébe süllyedt.