Minden vonat leállt Németországban
Teljesen leállította Németországban a vasúti közlekedést a Deutsche Bahn, miután hiba lépett fel az egyik informatikai rendszerben.
4 kapcsolódó hír
A Deutsche Bahn minden vonatot az állomásokon tartott, miután meghibásodott a vasúti kommunikációs rendszer.
Németországban szerdán helyreállt a vasúti forgalom – közölte az országos vasúttársaság, azt követően, hogy a vasúti rádiókommunikációs rendszerek meghibásodása miatt elő
Németország hatalmas állami beruházások segítségével igyekszik gyorsan modernizálni elavult vasúti hálózatát.
Az egész országban leállt a vasúti közlekedés.