Milliókra büntettek két orvost és egy hozzátartozót hálapénz átadása miatt Miskolcon
Nem jogerősen pénzbüntetéssel sújtotta a bíróság azt a két orvost és egy hozzátartozót, akik pénzt adtak és fogadtak el egy térdprotézisműtét előrehozásáért; az ügy másodfokon folytatódik.
2 kapcsolódó hír
Pénzbüntetésre ítélt a Miskolci Törvényszék két kórházi orvost, mert százezres nagyságrendű hálapénzt fogadtak el egy gyorsított ütemezésű térdprotézis-műtétért cserébe.
A pénzt átadó hozzátartozó még súlyosabb pénzbírságot kapott.