Botrány: a legnagyobb hőségben húzzák le a vásárlókat, külön pénzt kérnek a hideg üdítőért egy magyar kisboltban
A nyári hőségben sokan ösztönösen a hűtő felé veszik az irányt, egy ceglédi kisboltban azonban ez már külön költséggel jár. A furcsa megoldás gyorsan országos vitát indított arról, hogy meddig mehetnek el a kereskedők és a boltok a növekvő költségek áthárításában.
1 kapcsolódó hír
A hűtő megy, így az egyik magyar boltos úgy döntött, hogy ezekre az üdítőket hűtési díjat tesz rá.