Őrnagyként vették vissza hivatásos szolgálati viszonyba Szabó Bencét
3 kapcsolódó hír
A tavasszal széles körben ismertté vált rendőrszázados szolgálati viszonyát június 16-án állíthatták vissza.
Még májusban jelentette be Pósfai Gábor belügyminiszter, hogy Szabó a Belügyminisztériumnál fog dolgozni.