Lemond a Baranya Vármegyei Önkormányzat fideszes elnöke és visszavonul a közélettől
Őri László azt mondta a döntéséről, hogy nem egyeztetett róla a pártközponttal, vagy Orbán Viktorral.
1 kapcsolódó hír
Őri László, a Baranya Vármegyei Önkormányzat fideszes elnöke és korábbi választókerületi elnök bejelentette, hogy lemond tisztségeiről, valamint mandátumát is visszaadja.