Ápolók bántalmazhattak egy mozgáskorlátozott beteget a Jahn Ferenc Dél-pesti Kórházban
Ápolók bántalmazhattak egy 55 éves, mozgáskorlátozott ócsai beteget a Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház sürgősségi osztályán – erről a bántalmazott férje beszélt az RTL Híradónak, miután feljelentést is tett. A nőt május közepén szállították a kórház sürgősségi osztályára fulladásos tünetekkel, majd megműtötték. A kórház híradónknak azt írta: a bejelentést követően azonnal belső vizsgálatot indítottak. A Budapesti Rendőr-főkapitányság súlyos testi sértés kísérletének gyanúja miatt nyomoz az ügyben.
7 kapcsolódó hír
Hiába kérte, nem vitték ki a mosdóba és bepisilt.
Súlyos testi sértés kísérletének gyanúja miatt indított büntetőeljárást a Budapesti Rendőr-főkapitányság. A gyanú szerint ápolók bántalmaztak egy 55 éves, mozgáskorlátozo
Schóbert Norbi életének egyik legnehezebb időszakát éli. Miközben felesége, Rubint Réka daganatos betegséggel küzd, 80 éves édesanyja súlyos műtéten esett át. A fitneszgu
Az 55 éves nő szerint az ápolók öltöztetés közben odavágták az ágyhoz, ököllel ütötték a vállát és a hátát.
Gyanúsítottat egyelőre nem hallgattak ki, a kórház kamerafelvételeit lefoglalták.
A nő hátán lila foltok és véraláfutások voltak láthatóak.
Fulladásos tünetekkel látták el.