Megkezdi a saját részvények visszavásárlását a Telekom
Holnaptól megkezdi a sajátrészvény-visszavásárlásokat a Magyar Telekom – derül ki a társaság közleményéből.
3 kapcsolódó hír
Közel 182 millió részvény lehet érintett a tranzakcióban.
Csütörtöktől újra megkezdi a sajátrészvény-visszavásárlásokat a Magyar Telekom. A vállalat bejelentette, hogy 2026. május 14-től kezdődően részvény-visszavásárlási tranza
Legfeljebb ötven milliárd forintig vesznek részvényeket.