Napokon belül kényszerhelyzetbe hozhatja a Tiszát a védett üzemanyagár
9 kapcsolódó hír
Árrésstop jön, de nem úgy, mint a boltokban.
Csütörtöktől árrés nélkül adják-veszik a dízelt.
A Világgazdaság megbízható, naprakész, objektív információforrás, az üzleti élet befolyásos, mértékadó lapja.
Néhány vidéki térségben ellátási nehézségek léphetnek fel a benzinkutakon.
A Mol leveléből kiderül, hogy szerdára várhatóan kimerül a stratégiai tartalékból származó dízelkészlet.
Elfogyhat a stratégiai készletből felszabadított dízel a Molnál, egyre szűkül a „védett áras” ellátás.
Az Mfor értesülései szerint szerdára kifogyhat a stratégiai tartalékból származó dízel, ezért a Mol csütörtöktől már hatósági áron szolgálja ki a kiskereskedőket. A kiseb