Strandkézilabda-vb: a magyar válogatott kikapott a horvátoktól a negyeddöntőben
A magyar férfi strandkézilabda-válogatott 2–0-ra kikapott házigazda és címvédő Horvátországtól a zágrábi világbajnokság szombati negyeddöntőjében. A mieink az 5–8. helyért folytatják szereplésüket, 21 órától Spanyolország lesz az ellenfél.
1 kapcsolódó hír
A mieink 2:1-es vereséget szenvedtek Spanyolországtól Zágrábban.