Vége a pártnak? Lázadoznak Orbán minyonjai: „Átvert minket a Fidesz”
Skrabski Fruzsina most tudta meg, hogy a „nemzeti tőkésosztály” kamu volt; Sebes Gábor szerint Orbán túsza a párt.
1 kapcsolódó hír
Az egykori tanácsadó Sebes Gábor posztját osztotta meg, aki szintén becsapva érzi magát.