Női kézi BL: a címvédő megkapta a Győrt a csoportjába, megvannak a Fradi ellenfelei is
Az FTC-re többek között a dán Esbjerg és a román CSM Bucuresti vár a 2026–2027-es kiírás csoportkörében.
4 kapcsolódó hír
A két sztárcsapat ismét összekerült a női kézilabda Bajnokok Ligája első szakaszában.
Elkészült az új lebonyolítású Bajnokok Ligája sorsolása, a szegediekre két skandináv ellenfél is vár.
Tavaly négyszer is összecsaptak, most ismét egy csoportba kerültek a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában.
A Veszprém megint farkasszemet nézhet a Füchse Berlinnel.