Felidegesítették az újságírók Pochettinót: Úgy látom, emlékeztetnem kell mindenkit, hogy megnyertük a csoportot
Boldog az eddig elért eredményekkel, és nem érti, miért támadják egy olyan vereségért, aminek lényegében már nem volt tétje.
1 kapcsolódó hír
Az amerikai válogatott szövetségi kapitánya a meccs utáni sajtótájékoztatón szólt be a faggatózó újságíróknak, szerinte egy gratuláció kijárt volna nekik.