„Mikike sokkot kapott, azóta mindig sír. Azt mondja, nem tudja elfelejteni, ahogy Vivikét látta” – megszólalt az átányi tragédia áldozatának nagymamája
„Nem én akartam a halálát, nem én csináltam, mégis vannak olyanok Átányban, akik engem tartanak bűnösnek” – mondja a szörnyethalt kislány nagymamája.
1 kapcsolódó hír
"Nagyon nehéz, ezt soha nem tudjuk elfelejteni. Ezt soha. Az a legszörnyűbb az egészben, hogy mindent láttam, és sajnos mégsem tudtam Vivikén segíteni" – mondta megtörten