Lendületből érkezett a Mercedes a zöldhullámmal a Szentendrei úton, ez lett a veszte
Az egyterű már nem fért át, a zöldhullámmal érkező, száguldó személyautónak ütközött.
1 kapcsolódó hír
A korábbi miniszter kezdeményezéséhez csatlakozott Ferencz Orsolya is.