Két kisgyerek halt meg egy autóba ragadva a franciaországi hőségben
A hírek szerint a 33 éves anya bevásárlásból tartott hazafelé, amikor két gyermeke állítólag beszállt az autóba, és bent rekedt.
2 kapcsolódó hír
Tragikus eset történt Franciaországban.
A garázsban álló autójában találta meg az anyjuk a gyerekeket.