Húsz éve még a csőd szélén állt, most a Samsungnál is értékesebb lett a dél-koreai csipgyártó cég
1 kapcsolódó hír
Az SK Hynix megelőzte a Samsung Electronicst, és ezzel Dél-Korea legértékesebb tőzsdei vállalatává vált, lezárva a dél-koreai gazdaságtörténet egyik leglátványosabb talpr