Női kézi BL négyes döntő: Metz–CSM Bucuresti
Albek Anna és Vámos Petra személyében két magyar játékosa is van a francia csapatnak.
22 kapcsolódó hír
Elözönlötték a fővárosi MVM Dome környékét a kézilabda szerelmesei: ezen a hétvégén rendezik a női Bajnokok Ligája négyes döntőjének találkozóit. A francia Brest és Metz
Elsőként a francia Metz jutott be a női kézilabda BL döntőjébe az MVM Dome-ban.
A magyar válogatott Albek Anna három góllal vette ki a részét a franciák történelmi sikeréből a budapesti négyes döntőben.
Megvan az első döntős a női kézilabda-Bajnokok Ligájában: az MVM Dome-ban rendezett négyes finálé első összecsapásán a francia Metz és a román CSM Bucuresti csapott össze
A címvédő győrieknek ehhez azonban el kell jutni odáig: az ő elődöntőjük 18 órakor kezdődik.
Történelmet írt a francia csapat.
A címvédőre francia ellenfél vár a döntőbe jutásért az MVM Dome-ban.
Vámos Petra és Albek Anna is tevékenyen hozzájárult a történelmi sikerhez.
A szombati elődöntők után kialakult a vasárnapi finálé párosítása a női kézilabda Bajnokok Ligájában. Győri Audi ETO KC a francia Metz csapatával találkozik a budapesti n
Igazi magyaros finálé vár a budapesti nagyközönségre vasárnap este.
Eldőlt, hogy ki játssza az utolsó mérkőzést a női kéilabda-Bajnokok Ligája négyes döntőjében: délután a francia Metz simán verte a román CSM Bucurestit, a koraesti másik
Óriási csatában diadalmaskodott a címvédő.
Fordulatos, végletekig kiélezett meccset nyert meg a kétszeres címvédő magyar csapat, ami a vasárnapi döntőben a két magyarral felálló francia Metz ellen játszik majd.
Megpróbálhatja megvédeni címét a győri együttes.
A magyar bajnok 31–30-ra nyerte meg az elődöntőt, roppant nehéz és küzdelmes meccset nyert meg az ETO a Brest ellen.
A címvédő Győri Audi ETO KC 31–30-ra nyert a francia Brest Bretagne ellen a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjének szombati második elődöntőjében.
A főszereplők szerint egy döntővel ért fel a csata – ám nem lennének meglepve, ha a vasárnapi finálé ennél is keményebb ütközetté alakulna.
Óriási izgalmak után győzte le 31–30-ra a francia Brestet a Győri Audi ETO, így címvédőként ott lesz a női kézilabda Bajnokok Ligája vasárnapi döntőjébe. A győriek tovább
A Győri Audi ETO KC vezetőedzője szerint sokáig hiányzott a megfelelő ritmus a védekezésből a Brest elleni BL-elődöntőben.
Szemerey Zsófi: Nagyon büszke vagyok a csapatra.
Rendkívüli izgalmakat hozó mérkőzésen a Győr egy góllal legyőzte a Brest csapatát a Bajnokok Ligája elődöntőjében, így holnap a címvédésért játszhat majd a Metz ellen.
A Győr nagy csatában, 31–30-ra nyert a francia Brest Bretagne ellen a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjének második elődöntőjébe