Döntetlenezett a Manchester City, 22 év után angol bajnok az Arsenal
18 kapcsolódó hír
A „Legyőzhetetlenek” sikerét követően több, mint két évtizedet kellett rá várni, de az észak-londoniak 2026-ban ismét felírtak a csúcsra.
Az üldöző Manchester City nem tudott nyerni Bournemouthban.
A bournemouthi meccs eredményével eldőlt, hogy a City már nem hozhatja be az Arsenalt pontszámban; a londoniak 22 év után lettek ismét a Premier League bajnokai.
A Bournemouth elképesztő csodát vitt véghez.
Huszonkét év szünet után nyerte meg újra az angol labdarúgó Premier League-et az Arsenal csapata, miután legfőbb üldözője, a Manchester City kedden... Read More
Huszonkét év szünet után nyerte meg újra az angol labdarúgó Premier League-et az Arsenal csapata, miután legfőbb üldözője, a Manchester City kedden 1–1-es döntetlent ért
Huszonkét év szünet után nyerte meg újra az angol labdarúgó Premier League-et az Arsenal csapata, miután legfőbb üldözője, a Manchester City kedden 1–1-es döntetlent ért
Ahogyan arról mi is beszámoltunk a Manchester City nem tudott nyerni a Bournemouth vendégeként, s ezzel biztossá vált, hogy az Arsenal 22... Read More
Az Arsenal 22 év után végzett az élen az angol bajnokságban.
Declan Rice megmutatta, milyen lazán fogadta az Arsenal öltözője, hogy végre összejött a bajnoki cím. Az Arsenalnak kedd este a pályára sem... Read More
A Manchester City döntetlent játszott kedd este, így az utolsó forduló eredményétől függetlenül biztossá volt, hogy az Arsenal nyerte a Premier League-et. A londoni klub
Mikel Arteta pontosan eltervezte, mit fog csinálni abban a pillanatban, amikor az Arsenal felül a Premier League trónjára – a sorsfordító pillanatot... Read More
Az „ágyúsoknál” a csapattagok együtt nézték a rivális Manchester City sorsdöntő botlását – a lefújás pillanatában kitört boldogságuk önmagáért beszél.
Huszonkét év várakozás minden feszültsége kiszakadt a szurkolókból, többen zokogva ünnepelték az Arsenal bajnoki címét.
„Két év bajnoki cím nélkül, örökkévalóságnak tűnik... Az egész klubnak motivációt kell merítenie ebből. Dühösnek kell lennünk, éreznünk kell a tüzet belül.”
A Bournemouth 1–1-es döntetlent játszott a Manchester City ellen, amivel az Arsenal bajnok lett, a „Cseresznyések” viszont három pontra megközelítették a Liverpoolt... Re
Az „ágyúsok” egykori legendás menedzsere jól tudja, milyen érzés csúcsra érni a Premier League-ben, hiszen neki háromszor is sikerült.
Hatalmas kő esett le az észak-londoni és a liverpooli szívekről a kedd esti Manchester City–Bournemouth mérkőzés lefújásakor. Az 1–1-es döntetlennel végződő összecsapás u