Kilép a Fideszből az 1989 óta Fidesz-tag polgármester, kétségei vannak a párt megújulását illetően
3 kapcsolódó hír
Csach Gábor kilépett a Fidesz-Magyar Polgári Szövetségből, miután több mint három évtizedig a párt tagja volt. A balassagyarmati polgármester Facebook-bejegyzésben jelent
Nem hisz már a megújulásban.
Nem másik párt felé nyit, függetlenként folytatná.