Gulyás Gergely: A leköszönő kormány tagjai kárpátaljai gyermekotthonnak ajánlják fel a végkielégítésüket
15 kapcsolódó hír
Kisstílűnek tartja Magyar Péter felszólítását. Ha az új kormány betartja a törvényeket, akkor egy kárpátaljai gyermekotthon működését fogják támogatni a távozó kormánytag
Átadja a kormányzást a Fidesz-KDNP, Gulyás Gergely minden eredményről beszámolt.
Gulyás Gergely az átadás-átvétel részleteiről is beszámolt.
A Fidesz új frakcióvezetője szerint kisstílű volt Magyar Péter.
Gulyás Gergely, Lantos Csaba, Navracsis Tibor és Bóka János adott tájékoztatást.
Az új kormánynak minden lehetősége megvan arra, hogy naprakész, pontos adatokból dolgozzon, az előző kabinet mindent megtett, hogy rendezett állapotban adja át az országo
A kormányfő szerdán egyértelművé tette: a volt kormánytagok ne számítsanak erre a pénzre.
A döntés annyiban nem önkéntes, hogy Magyar Péter már korábban bejelentette, hogy nem írja alá a kifizetéshez szükséges papírokat.
„A szegénység területén sikerült európai összehasonlításban is a leglátványosabb eredményeket elérni” – állította Gulyás Gergely a kormányinfó hangulatú eseményen.
Politikai végkielégítési dráma alakult ki a távozó és az új kormány között. Gulyás Gergely, távozó kancellária-miniszter bejelentette, hogy egy kárpátaljai gyermekotthonn
Így adta át a kormányzást a Fidesz–KDNP.
Magyar Péter nem adná oda a több milliós végielégítést a leköszönő kormánytagoknak, Gulyás Gergely azonban bejelentette, hogy egy gyermekotthonnak adnák a pénzt.
Sajtótájékoztatót tartott a leköszönő kormány több tagja. Gulyás Gergely bejelentette, mi lesz a miniszterek és kormánytagok végkielégítésével. Utóbbival kapcsolatban Mag
Magyar Péter korábban azt üzente a leköszönő minisztereknek és államtitkároknak, hogy ne vegyék fel a nekik járó végkielégítést. Mi történt? Gulyás Gergely volt Miniszter
Magyarország ma a béke és a biztonság szigete, szögezte le a Fidesz frakcióvezetője.