49 ember betegedett meg egy hajón Franciaországnál, egyelőre nem engedik őket leszállni
10 kapcsolódó hír
Több mint ezer ember rekedt a fedélzeten, álomutazásból rémálom lett Franciaországban.
A francia hatóságok senkit sem engedtek leszállni a Bordeaux-ban kikötött hajóról.
A hányásos-hasmenéses tünetek hétfőn jelentek meg legintenzívebben az utasok körében, amikor a hajó már Brestben volt.
A hajón utazók között sok brit és ír állampolgár van.
Több mint 1700 ember rekedt egy óceánjárón a délnyugat-franciaországi Bordeaux kikötőjében, miután az egyik utas meghalt.
Több mint 1700 ember rekedt egy óceánjárón a délnyugat-franciaországi Bordeaux kikötőjében, miután az egyik utas meghalt, és felmerült annak gyanúja, hogy hányást és hasm
Több mint 1200 utas rekedt egy franciaországi óceánjárón.
A tengerjáró hajón további 50 ember mutatja a gyomor- és bélrendszeri betegség tüneteit.
Több mint 1700 utas és a személyzet tagjai rekedtek egy üdülőhajón a franciaországi Bordeaux-ban. A helyi hatóságok ugyanis vizsgálatot rendeltek el a fedélzeten egy gyom
Ezek voltak a nap legfontosabb külpolitikai hírei.