Egyelőre a Telekom a nap vesztese a budapesti tőzsdén
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a mínusz 3,04 pontos nyitás után emelkedett csütörtökön délelőtt.
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a mínusz 3,04 pontos nyitás után emelkedett csütörtökön délelőtt.